Vacature omschrijving

Miejsce pracy - Koers Oost

Cel stanowiska pracy: zatrudnianie, planowanie i organizowanie pracowników dla klienta

Jesli jetes zainteresiwany prosze przeslac CV oraz list motywacyjny na krystian@koersoostbouwdiensten.nl

Wyksztalcenie wyzsze

Wiedza/umiejetnosci :
Doskonale umiejetnosci komunikacyjne
Doskonala znajomosc jezyka niderlandzkiego, angielskiego, niemieckiego i polskiego
Znajomosc mediów spolecznosciowych
Znajomosc odpowiednich pakietów oprogramowania
Doskonale umiejetnosci obslugi komputera

Doswiadczenie:
Udokumentowane doswiadczenie w planowaniu.
Co najmniej 5 lat doswiadczenia w biurze posrednictwa pracy.

Inne wymagania:
Prawo jazdy kategori B
Dostepnosc poza normalnymi godzinami pracy i chec podrózowania po wschodniej Holandii

Zadania
- Planowanie pracowników oddelegowanych do klientów Koers Oost
- Zarzadzanie i aktualizacja calej listy planowania w narzedziach planistycznych (doplyw, przeplyw, odplyw)
- Rekrutacja i selekcja nowych polskich pracowników
- Codzienne utrzymywanie kontaktów z klientami we wlasnym portfolio
- Prowadzenie rozmów zwiazanych z praca z pracownikami oddelegowanymi
- Wypelnianie umów (kontraktów ) z klientem
- Terminowe przekazywanie zmian pracownikom biura
- Prowadzenie polskich pracowników delegowanych od rejestracji do zakonczenia umowy i opuszczenia mieszkania
- Przekazywanie pracownikom oddelegowanym instrukcji dotyczacych uzytkowania samochodów w leasingu, rejestracji przejechanych kilometrów i zakazu poruszania sie do celów prywatnych.
- Prrzekazywanie instrukcji dotyczacych innych przepisów w Koers Oost, zasad obowiazujacych w mieszkaniach oraz innych zachowan, ale takze przepisów u klienta
- kierowanie terminowym podpisaniem umów przez pracowników delegowanych
- Sporzadzanie projektów ofert wspierajacych Zarzad
- Monitorowanie kompletnosci i terminowosci administracji w róznych dzialach (zawiadomienie o wygasnieciu/przedluzeniu umów, kompletnosc planowania, kompletnosc i terminowosc akt)
- Pelnienie roli wspierajacej i przygotowawczej do spotkan, planowanie (sporzadzanie bierzacej dokumentacj, inwentaryzacja przekroczen/sygnalów)

- Inicjowanie, opracowywanie i realizacja planu sprzedazy z róznymi dzialaniami sprzedazowymi (zarzadzanie klientem/rynkiem, poszukiwanie, itp.)
- Przyjmowanie przykladowej lub przewodniej roli wobec koordynatorów w celu szkolenia lub poprawy ich wydajnosci w scislej wspólpracy z kierownictwem

Obowiazki
- cala kwestia planowania dotyczaca przydzielonego portfela klientów
- prawidlowe, kompletne i terminowe zmiany personalne oraz akta personalne pracowników delegowanych,
- jakosc danych w odniesieniu do wykorzystywanych systemów
- zapewnienie uporzadkowanego, zorganizowanego miejsca pracy
- zagwarantowanie przekazania wlasnych zadan kolegom, gdy praca tego wymaga
- byc swiadomym istotnych zmian na rynku/branzy
- zgodnosc z przepisami prawa i regulaminem wewnetrznym
- monitorowanie ksztaltowania marz i celów sprzedazowych
- zagwarantowanie optymalnych procesów

Uprawnienia
- zapewnic podpisywanie umów o prace z pracownikami oddelegowanymi w imieniu Koers Oost
- zawieranie elastycznych umów z pracownikami oddelegowanymi zgodnie z wytycznymi okreslonymi w Koers Oost
- Ustalenie tabeli wynagrodzen pracowników delegowanych zgodnie z przepisami prawa
- Ustalenie wspólczynników przeliczeniowych/wspólczynników sprzedazy dla klienta, w ramach wytycznych ustalonych w Koers Oost

Kompetencje i przykladowe cechy behawioralne
- Koncentracja na klienc

Functie-eisen

Standplaats

Oldenzaal